Program Polish Hip-Hop Festival w Płocku. Sprawdź rozkład jazdy

RedakcjaZaktualizowano 
Sokół & Marysia Starosta wystąpią na Program Polish Hip-Hop Festival w Płocku jako ostatni
Sokół & Marysia Starosta wystąpią na Program Polish Hip-Hop Festival w Płocku jako ostatni materiały prasowe
Program Polish Hip-Hop Festival w Płocku. Festiwal zbliża się wielkimi krokami. W dniach 1-3 sierpnia na płockiej plaży zagra wielu bardziej i mniej znanych raperów. Sprawdź rozkład jazdy. Kiedy grają Twoi ulubieni wykonawcy?

Program Polish Hip-Hop Festival w Płocku - 1 sierpnia

Miejsce: Podwórko dawnego "Metalowca", ul. Tumska 13 (wejście od ul. Tumskiej)
Start: godz. 15
- DJ's set
- Preeliminacje Płockiej Bitwy Freestylowej
- Koncert Wyższej Jakości Projekt
- Koncert Solar/Białas

Wejście bezpłatne, ilość osób ograniczona. Osoby posiadające festiwalowy będą wpuszczane w pierwszej kolejności.

Czytaj także: Polish Hip-Hop Festival: oficjalny plakat i hymn

Program Polish Hip-Hop Festival w Płocku - 2 sierpnia

Miejsce: Plaża nad Wisłą
Start: godz. 16
16-16:35: Sportowiec SCH
16:40-17:20: Mam Na Imię Aleksander
17:25-18:10: Małach & Rufuz
18:15-18:55: Gruby Mielzky
19-19:10: Czysta Forma Kru & Skill Fanatikz Crew (break dance)
19:15-20:15: Donguralesko
20:20-20:50: Półfinał Płockiej Bitwy Freestylowej
20:55-21:55: Bisz & B.O.K. Liveband
22-22:40: Bonson/Matek
22:45-23:45: PIH
23:50-00:50: Wzgórze Ya-Pa 3
00:55-01:55: Onar
02:00-03:00: Pezet

Czytaj także: Rynek Sztuki 2013: Maria Peszek i zespół Czerwie zagrają w Płocku

Program Polish Hip-Hop Festival w Płocku - 3 sierpnia

Miejsce: Plaża nad Wisłą
Start: godz. 14
14-14:30: Jotefer i Arczer
14:30-15: Matnia
15-15:30: Chrzanek
15:30-16: Wojtek & Arow
16:05-16:35: Big_A
16:40-17:10: KGB
17:15-18: Braddu
18:05-18:50: 2STY
18:55-19:40: Gedz
19:45-19:55: Czysta Forma Kru & Skill Fanatikz Crew (break dance)
20-21: Miuosh & DJ 5000
21:05-21:30: Finał Płockiej Bitwy Freestylowej + rozdanie nagród
21:35-22:35: Te-Tris
22:40-23:40: W.E.N.A.
23:45-00:45: Fenomen
00:50-02:00: Sokół & Marysia Starosta

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3