Program Polish Hip-Hop Festival w Płocku. Sprawdź rozkład jazdy

Redakcja
Sokół & Marysia Starosta wystąpią na Program Polish Hip-Hop Festival w Płocku jako ostatni
Sokół & Marysia Starosta wystąpią na Program Polish Hip-Hop Festival w Płocku jako ostatni materiały prasowe
Program Polish Hip-Hop Festival w Płocku. Festiwal zbliża się wielkimi krokami. W dniach 1-3 sierpnia na płockiej plaży zagra wielu bardziej i mniej znanych raperów. Sprawdź rozkład jazdy. Kiedy grają Twoi ulubieni wykonawcy?

Program Polish Hip-Hop Festival w Płocku - 1 sierpnia

Miejsce: Podwórko dawnego "Metalowca", ul. Tumska 13 (wejście od ul. Tumskiej)
Start: godz. 15
- DJ's set
- Preeliminacje Płockiej Bitwy Freestylowej
- Koncert Wyższej Jakości Projekt
- Koncert Solar/Białas

Wejście bezpłatne, ilość osób ograniczona. Osoby posiadające festiwalowy będą wpuszczane w pierwszej kolejności.

Czytaj także: Polish Hip-Hop Festival: oficjalny plakat i hymn

Program Polish Hip-Hop Festival w Płocku - 2 sierpnia

Miejsce: Plaża nad Wisłą
Start: godz. 16
16-16:35: Sportowiec SCH
16:40-17:20: Mam Na Imię Aleksander
17:25-18:10: Małach & Rufuz
18:15-18:55: Gruby Mielzky
19-19:10: Czysta Forma Kru & Skill Fanatikz Crew (break dance)
19:15-20:15: Donguralesko
20:20-20:50: Półfinał Płockiej Bitwy Freestylowej
20:55-21:55: Bisz & B.O.K. Liveband
22-22:40: Bonson/Matek
22:45-23:45: PIH
23:50-00:50: Wzgórze Ya-Pa 3
00:55-01:55: Onar
02:00-03:00: Pezet

Czytaj także: Rynek Sztuki 2013: Maria Peszek i zespół Czerwie zagrają w Płocku

Program Polish Hip-Hop Festival w Płocku - 3 sierpnia

Miejsce: Plaża nad Wisłą
Start: godz. 14
14-14:30: Jotefer i Arczer
14:30-15: Matnia
15-15:30: Chrzanek
15:30-16: Wojtek & Arow
16:05-16:35: Big_A
16:40-17:10: KGB
17:15-18: Braddu
18:05-18:50: 2STY
18:55-19:40: Gedz
19:45-19:55: Czysta Forma Kru & Skill Fanatikz Crew (break dance)
20-21: Miuosh & DJ 5000
21:05-21:30: Finał Płockiej Bitwy Freestylowej + rozdanie nagród
21:35-22:35: Te-Tris
22:40-23:40: W.E.N.A.
23:45-00:45: Fenomen
00:50-02:00: Sokół & Marysia Starosta

100 Najbogatszych Polaków „Forbesa” 2021

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie